Hakkımızda

Özel Unvan Eğitim Kurumları; Eğitim kurumumuz 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu'na bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı- Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 29.04.2009 tarih ve 420-37418 sayılı izini ile kurulmuş olup, kişilerin sosyal, kültürel ve mesleki alanlarda bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek üzere eğitim faaliyeti yürüten özel öğretim kurumudur.

Özel Unvan Meslek Eğitim Kursu        MEB KAREKOD UYGULAMASI        Özel Unvan Uzaktan Eğitim Kursu

MEB Tarafından Hazırlanan ve Kurum Tanıtımlarında Zorunlu  Tutulan Özel Öğretim Kurumları Karekod Uygulaması İle Tüm Resmi Kurum Bilgilerimize, Ruhsatlı Kurs Listemize Ulaşabilirsiniz.
Türkiye genelinde MEB' e bağlı Remi ve Özel tüm eğitim kurumlarını aşağıdaki MEB. resmi web adresinden  sorgulayabilirsiniz.
                               https://mebbisyd.meb.gov.tr/kurumlistesi.aspx

Ankara merkez ve temsilcilikleri aracılığı ile ülke genelinde yaygın eğitim ve uzaktan eğitim  faaliyetine devam eden kurumumuz mesleki eğitim, bilişim eğitimleri, kurumsal eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri alanlarında hizmet vermektedir. 

        Ülkelerin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi gerekmektedir. Kalifiye elemanların bilgi ve becerisi, ekonomik başarının temelidir. Günümüzde teknolojik değişim-gelişim ve global konjonktür bireysel ve kurumsal eğitimin önemini de arttırmıştır.

Bu doğrultuda kurumumuzun amacı;

  • İş dünyasına nitelikli eleman yetiştirmek,
  • Eğitimli bireylerin bilgilerini güncellemek ve geliştirmek,
  • Mesleği dışında farklı alanlarda çalışmak isteyenlere eğitim imkanı sağlamak,
  • Mesleğe uyum ve geliştirmelerini sağlamak,
  • Bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere mesleki eğitim vermek ve sertifikalandırmak,
  • Uzaktan eğitim sistemi ile eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak,
  • Alanında veya farklı alanlarda eğiticilik yapmak isteyenlere eğitim imkanı sağlamak.
  • Verdiğimiz MEB onaylı sertifikalar ile kişilerin yurt içinde ve yurt dışında iş bulmalarını kolaylaştırmak.
Kursiyerlerimiz kurs bitirme sınavlarından sonra MEB onaylıKurs Bitirme Belgesi“ (sertifika) alarak unvanlarını ve mesleklerini tescillemektedirler.

Unvan Eğitim Kurumları, eğitimde başarıyı hedef edinmiş, bunun için en son teknoloji ve eğitim sistemlerini kullanarak, uzman eğitici kadrosuyla kursiyerlerine sunduğu kurs programlarının sayısını ve kalitesini sürekli artırarak ülkesine hizmet yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.