Kurumsal

Türkiye'nin öncü mesleki eğitim kuruluşlarından olan Unvan Eğitim Kurumları, kursiyerlerin geri bildirimine önem veren, açık, dinamik, üretken ve en önemlisi cumhuriyet ilkelerine bağlı bir eğitim sistemini amaç edinmiştir. Unvan  Eğitim Kurumları yönetimi ve eğitim personeli, dün olduğu gibi bugün de, bu ilkeler çerçevesinde kurumumuzu, sizlerin de desteği ile yarınlara taşıyacaktır. 

Teknolojiye dayalı eğitim anlayışı ile Türkiye'nin sayılı eğitim kuruluşları arasında yer alan kurumumuz, ulusal eğitim sistemimizin muasır medeniyetler seviyesine çıkmasında etkin bir rol oynamak amacı ile Özel unvan Meslek Eğitim Kursları 29.04.2009' da kurulmuştur. Devamında 20.04.2015'de kurulan Özel Unvan Uzaktan Eğitim Kursu ile büyüyerek tüm Türkiye genelinde eğitimler ve sertifika vermeye başlamıştır.

Kurumumuz "Unvanınızı ve Mesleğinizi Tescilleyin" ve "Mesleğinizi Sertifikalandırın-Sertifikanız İle Meslek Sahibi Olun" sloganı ile bu gün Ankara'da ve Uzaktan Eğitim Kurumu ile Türkiye geneli bireysel-kurumsal eğitimleri ile hizmetlerine devam etmektedir.